Titles you rated
Beyond EvilRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Doctor PrisonerRated ★ 5.0
God's Quiz : RebootRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.5
LIFERated ★ 4.5- 특수사건전담반 TENRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 5.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 3.5
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Community Season 1Rated ★ 3.5