Titles you rated
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0
Mars: Zero's RevolutionRated ★ 3.0
My Beautiful Man Season 2Rated ★ 5.0
My Beautiful ManRated ★ 5.0
Perfect ProposeRated ★ 4.0
Even If I Fall in Love With YouRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
おっさんずラブ-in the sky-Rated ★ 3.0
Ossan's Love ReturnsRated ★ 4.0
Ossan's LoveRated ★ 4.0
My Favorite MemberRated ★ 5.0
Trillion GameRated ★ 3.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 5.0
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 4.5- Ore no Kawaii wa Mousugu Shohikigen!?Rated ★ 3.0
ShijukaraRated ★ 3.5
SilentRated ★ 4.5
My Second AoharuRated ★ 4.0
Where Have My Skirts Gone?Rated ★ 4.0