Movies
Ratings
187
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
QueerRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5