Series
Ratings
44
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.0
Welcome to SamdalriRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 1.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 0.5
The PenthouseRated ★ 0.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 1.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Violet EvergardenRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5