Movies
Ratings
56
100 MetersRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The VisitRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
Singin' in the RainRated ★ 5.0
CallRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 4.0