Titles you rated
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Ranma 1/2Rated ★ 3.5
Shugo Chara!Rated ★ 4.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.5
DororoRated ★ 4.0
xxxHOLiCRated ★ 4.5- Black Butler: Book of CircusRated ★ 4.5
91 DaysRated ★ 4.0- Black ButlerRated ★ 4.0
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.5
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.5
HyoukaRated ★ 4.0- K-ON!Rated ★ 4.0
- Soul EaterRated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0