Series
Ratings
47
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5- DopesickRated ★ 4.0
Olive KitteridgeRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
The Day of the JackalRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Love MeRated ★ 3.0- 태풍상사Rated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
Normal PeopleRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 3.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.0