Titles you rated
- In Your Brilliant SeasonRated ★ 3.5
Bloodhounds Season 2Rated ★ 2.0- 방과후 태리쌤Rated ★ 4.0
- 슈퍼스타KRated ★ 4.0
- 슈퍼스타KRated ★ 3.5
- 슈퍼스타KRated ★ 3.5
Bloody FlowerRated ★ 3.0- EXchange Season 4Rated ★ 2.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5- CasheroRated ★ 1.0
VigilanteRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Your HonorRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 4.0
Law and The CityRated ★ 2.5
I, a Gangster, Became a High SchoolerRated ★ 3.0
Big MouthRated ★ 3.5- Good BoyRated ★ 1.0
- Jinny's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0