Titles you rated
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 2.0
Failure Frame: I Became the Strongest and Annihilated Everything with Low-Level SpellsRated ★ 1.0
The Morose MononokeanRated ★ 1.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 2.5- Tomorrow, I'll Be Someone's Girlfriend Season 1Rated ★ 2.5
Family PlanRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 3.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 2.5
Nailed It!Rated ★ 3.5
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 1.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Food Wars!Rated ★ 3.0
TorikoRated ★ 1.5
My Love Story!!Rated ★ 4.0
Pop Team Epic Season 2Rated ★ 4.5
Pop Team EpicRated ★ 5.0- VS嵐Rated ★ 3.5
Zatch Bell!Rated ★ 4.5
Hell GirlRated ★ 2.5