Series
Ratings
110
ExtracurricularRated ★ 3.5- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Study GroupRated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 3.5
- Love in the Moonlight: 150 Days of Traveling in the MoonlightRated ★ 4.0
My Roommate is a GumihoRated ★ 2.0
Apink's ShowtimeRated ★ 4.0
So I Married an Anti-FanRated ★ 2.5
Young Actors' RetreatRated ★ 4.0
Wanna One GO : ZERO BASERated ★ 4.5
Wanna One GoRated ★ 4.0
School 2017Rated ★ 3.0
My First First Love Season 2Rated ★ 3.0- Boys and Girls DatingRated ★ 2.5
My First First LoveRated ★ 3.0
W.H.Y: What Happened to Your RelationshipRated ★ 2.0- Miss Independent Ji Eun Season 2Rated ★ 4.0
The Story of Park's Marriage ContractRated ★ 2.0
Meow, the Secret BoyRated ★ 2.0