Series
Ratings
248
The Art of SarahRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 4.0
NewtopiaRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
AgencyRated ★ 3.5
Street Girls FighterRated ★ 2.5
Love CatcherRated ★ 3.0
Man In EuropeRated ★ 3.0
Sing AgainRated ★ 4.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 4.5
Just an ExcuseRated ★ 4.5
Singles' InfernoRated ★ 4.0- Reckless ChallengeRated ★ 5.0