Series
Ratings
61
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 2.5
Voice season1Rated ★ 3.5
Flower of EvilRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 2.0
Dear XRated ★ 2.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
School 2017Rated ★ 2.0
SeventeenRated ★ 2.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
A-TEENRated ★ 2.5
True BeautyRated ★ 2.5
Crash Course in RomanceRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5