Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 4.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5
BridgertonRated ★ 3.5- Single's Inferno ReunionRated ★ 1.5
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 2.5
- 응답하라 1988 10주년Rated ★ 5.0
- EXchange Season 4Rated ★ 0.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 1.0
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 1.5- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.5
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
EXchange Season 1Rated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0- Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.0
- The Great Escape Season 5Rated ★ 1.5