Movies
Ratings
200
The RevenantRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5