Series
Ratings
15- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 2.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
What Comes After LoveRated ★ 2.5
VincenzoRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 3.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 2.5