Movies
Ratings
73
Harlem NightsRated ★ 4.5
A Thousand WordsRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.5
A House of DynamiteRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
Beverly Hills Cop: Axel FRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
Shot CallerRated ★ 4.5
Love UntangledRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.0