Series
Ratings
144
The Art of SarahRated ★ 5.0
AemaRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
MonstrousRated ★ 2.5
Dear XRated ★ 3.5- Pro BonoRated ★ 5.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
As You Stood ByRated ★ 4.5
The Price of ConfessionRated ★ 5.0
Snap and SparkRated ★ 1.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
It's NightRated ★ 1.0- Secret RelationshipRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
MineRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0