Titles you rated
The Legend of the Blue SeaRated ★ 1.5
Doctor StrangerRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 1.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0- JeongnyeonRated ★ 4.5
- DoubtRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5