Titles you rated
Buffalo '66Rated ★ 1.0
Under the SkinRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 5.0
BurningRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
ElephantRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Santa SangreRated ★ 5.0
Mysterious SkinRated ★ 5.0
Cherry Blossoms - HanamiRated ★ 5.0
BabylonRated ★ 5.0
Winter SleepRated ★ 5.0
Happy as LazzaroRated ★ 5.0