Movies
Ratings
144
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.0
HamnetRated ★ 4.0
Dear GrandmaRated ★ 5.0
Saw XRated ★ 3.0
Saw VRated ★ 2.0
Saw IVRated ★ 2.0
Saw IIIRated ★ 2.0
Saw IIRated ★ 3.0
SawRated ★ 5.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.0
Happy HourRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0