Series
Ratings
37
Master of StudyRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 1.5
Wang's FamilyRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5