Series
Ratings
77
To My Beloved ThiefRated ★ 3.0- Nine Tailed FoxRated ★ 4.5
Prosecutor PrincessRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.5- Phantom Thief JeanneRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
May QueenRated ★ 2.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 2.5
The Vineyard ManRated ★ 2.5
My Fair LadyRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 1.5
Mew Mew PowerRated ★ 2.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Protect the BossRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 5.0