Titles you rated
Extreme JobRated ★ 5.0- From the New WorldRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
My Little TelevisionRated ★ 5.0- MonsterRated ★ 5.0
World Theme TravelRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 0.5
Jeon Woo ChiRated ★ 4.0
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 0.5- Travel With Dr. Trivia Season 2Rated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0