Titles you rated
- The Catstody WarRated ★ 4.0
What Comes After LoveRated ★ 4.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0- Miss Night and DayRated ★ 4.0
King the LandRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 4.0
Welcome to SamdalriRated ★ 4.5- Good PartnerRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5- Love in the Big CityRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0