Series
Ratings
179
GachiakutaRated ★ 4.0
Tougen AnkiRated ★ 3.5- EXchange Season 4Rated ★ 3.0
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
Ranma1/2 Season 2Rated ★ 3.5
The First FrostRated ★ 4.0
Hidden LoveRated ★ 5.0
Tomo-chan Is a Girl!Rated ★ 3.5
Free!Rated ★ 3.5- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 4.0
Blue LockRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 3.5
Romantic KillerRated ★ 3.5
KakeguruiRated ★ 3.5
Ranma1/2Rated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0