Series
Ratings
92
Can You Translate This Love?Rated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Study GroupRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
CelebrityRated ★ 2.0- Love in the Big CityRated ★ 3.5
My Country: The New AgeRated ★ 3.5
A Woman Who Plays WithRated ★ 3.5
Still 17Rated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 1.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
Extraordinary YouRated ★ 2.5
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 2.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.0