Series
Ratings
234
Black MirrorRated ★ 4.5
PluribusRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Queen MantisRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 4Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
You Season 5Rated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 3Rated ★ 4.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
DisclaimerRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 3.0