Series
Ratings
59
One More Happy EndingRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
20th Century Boy and GirlRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0- New NonstopRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Ugly AlertRated ★ 4.0