Series
Ratings
36
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.5
MerlinRated ★ 5.0
MerlinRated ★ 5.0
MerlinRated ★ 5.0
MerlinRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
Bubble GumRated ★ 4.0
MerlinRated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.0