Movies
Ratings
852
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
CapernaumRated ★ 4.5
T1: ROSE TOGETHERRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0