Titles you rated
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0- エンジンRated ★ 4.0
Love GenerationRated ★ 4.0
HERORated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0