Series
Ratings
62
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 2.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 3.0- Dragon ZakuraRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 0.5
Lucky LouieRated ★ 4.5
GalileoRated ★ 3.5
HERO2014Rated ★ 4.0
HERORated ★ 3.5
Into the White NightRated ★ 2.5
Bloody MondayRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 2.5
PastaRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.0