Series
Ratings
206
My Horrible BossRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 3.5- First LoveRated ★ 3.5
- BelieveRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Man from the EquatorRated ★ 3.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 3.5
GiantRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 3.0
ResurrectionRated ★ 3.5
Me too, Flower!Rated ★ 2.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5