Series
Ratings
16
Honest LivingRated ★ 1.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Justice PaoRated ★ 1.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 1.0
LostRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
CSI: NYRated ★ 1.0
High Kick Through The RoofRated ★ 1.5
Criminal MindsRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 1.0
High KickRated ★ 2.5
Hur JunRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 2.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.0