Titles you rated
Love StoryRated ★ 3.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 3.5
Heated Rivalry Season 1Rated ★ 2.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 5.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Twin PeaksRated ★ 4.0
Slow Horses Season 5Rated ★ 4.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.5
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 3.5
The Pitt Season 1Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 4Rated ★ 3.5
Slow Horses Season 3Rated ★ 4.5
Slow Horses Season 2Rated ★ 5.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0