Movies
Ratings
12
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0- Take OffRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 2.5