Titles you rated
Killing EveRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Painter of the WindRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5- Flower Shop Without a RoseRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0- プライドRated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
The BlacklistRated ★ 2.5
SkinsRated ★ 3.5