Series
Ratings
160
Battle of FatesRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Carol & the End of the WorldRated ★ 4.0- 풍향고Rated ★ 4.0
True BeautyRated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
MelancholiaRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
The Sound of MagicRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Hi Bye, Mama!Rated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
NavilleraRated ★ 4.0
Young Lady and GentlemanRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5