Titles you rated
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
EliteRated ★ 3.0
You Season 3Rated ★ 4.0
YouRated ★ 4.5
YouRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0