Movies
Ratings
176
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
HerRated ★ 2.0- WishRated ★ 1.5
A Hard DayRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 3.5