Series
Ratings
65
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
BigRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
My GirlRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.5