Titles you rated
DAN DA DANRated ★ 5.0
A Condition Called LoveRated ★ 4.0
Sacrificial Princess and the King of BeastsRated ★ 5.0
Yu Yu HakushoRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Ron Kamonohashi's Forbidden Deductions Season 1Rated ★ 3.0
Buddy DaddiesRated ★ 4.0
Avatar: The Last Airbender Season 1Rated ★ 4.0
Angels of DeathRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
My New Boss Is GoofyRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.0- DIABOLIK LOVERSRated ★ 2.0
Terror in ResonanceRated ★ 4.0