Titles you rated
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 4.0
Hachi-koRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Julia's EyesRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 3.5
What Happens in VegasRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
577 ProjectRated ★ 1.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
Way Back HomeRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5