Movies
Ratings
504
Sex is No Laughing MatterRated ★ 4.0
ElizabethtownRated ★ 4.5
TabuRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.0
Bullet in the HeadRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The MastermindRated ★ 3.0
AthenaRated ★ 3.5- Poems on BodiesRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
Tangled Ever AfterRated ★ 3.0- KikaRated ★ 4.5
The StrangerRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- Planet SpoiliaRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5- Way HomeRated ★ 5.0