Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
VenomRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
50/50Rated ★ 5.0
Stand by MeRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Rough NightRated ★ 5.0
WonderRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 5.0