Series
Ratings
53
Breaking BadRated ★ 4.0
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 2.5
Memories of the AlhambraRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
House of CardsRated ★ 5.0