Series
Ratings
162- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
After the RainRated ★ 4.0
Overprotected Kahoko - 2018 Love & DreamRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 3.0
- Toto Nee-chanRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 2.0- 낮의 목욕탕과 술Rated ★ 1.5
- 저승사자입니다Rated ★ 1.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0- SkinsRated ★ 2.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.0
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Lost in AustenRated ★ 3.0
From Five To NineRated ★ 3.0- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.5