Movies
Ratings
101
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0