Series
Ratings
233
Queen of TearsRated ★ 2.5
VigilanteRated ★ 2.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 1.5
The Worst of EvilRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 3.0
VagabondRated ★ 2.5
Rookie CopsRated ★ 1.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 0.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
GridRated ★ 1.0
Juvenile JusticeRated ★ 2.5
Bulgasal: Immortal SoulsRated ★ 2.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0