Movies
Ratings
309
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
The Current WarRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
HereticRated ★ 4.5
Doctor SleepRated ★ 3.0
Houtei YugiRated ★ 3.5
AutomataRated ★ 3.0
ConfessionRated ★ 3.5
MaXXXineRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.5
The WatchersRated ★ 4.0
Love Lies BleedingRated ★ 3.0